Správa nemovitostí

Jsme přesvědčeni, že lze poskytovat profesionální realitní služby v bezproblémovém a příjemném jednání bez skrytých kalkulů a kliček.

Spokojený klient, který nás pozdraví na ulici a popřeje nám hezký den, je pro nás více, než jakákoli finanční odměna.

Děláme vše pro to, abychom poskytli profesionální službu správy bytů, bez kliček, bez vytáčení…

Jsme hrdi, že nás naši klienti vidí rádi.

Proč?

Každý chce mít více klidu a volna. Mít vlastní nemovitost je krásné, ale pojí to spoustu administrativních i provozních starostí, které musí majitel řešit, aby měl spokojené a platící nájemníky. Pro člověka, který se v těchto vodách nepohybuje denně, může být spousta věcí náročných a někdy i nejasných, aby zajistil vše potřebné.
NEŘEŠTE TO. NA TO JSME TU MY.

Pro koho je služba určená?

Naše služba správy nemovitostí je určena pro všechny majitele bytů či domů, kteří chtějí mít profesionální službu na klíč, bez kliček a zbytečných vytáček. Často nás poptávají jak začínající investoři s jednou nemovitostí, tak i zkušenější investoři, kteří i přes léta praxe na vlastní nemovitosti dospěli do stavu, kdy chtějí mít více klidu a jen měsíčně kontrolovat bankovní výpis.

Co umíme?

S naší správou zvládnete starost o své nájemníky jako profesionál. Nájemníka Vám vyhledáme, prověříme, domluvíme podmínky nájmu, budeme kontrolovat splatnosti a řešit kompletní zastupování vůči SVJ, a případně státním institucím (např. cizinecká policie – pokud máte v nájmu cizince). Děláme prohlídky svěřených nemovitostí, případně pomáháme jak s nastěhováním nájemníka, tak i s jeho vystěhováním…

Napište nám